Stilingas ir sportiškas Audi S5

Šiandien važiuodamas 19-u troleibusu nugirdau trumpą mokinukų, dar visai pienburnių, dialogą. Vienas iš jų ir sako: “Smatry, krutaja mašyna” ir rodo į naujausią Audi A6 3.0 TDI. “Nū da, niplachaja” – atsako kitas. Tą patį pamąstau ir aš. “Znaeš, samaja krutaja jest’ Audi er es piat’, ana jedit try sta dvacat kilometrav v čias”, įsitikinęs pirmasis.

Na, pagalvojau – RS5 dar kolkas nėra – bet jau dažais kvepianti Audi S5 visai neseniai pasirodė internete, o prekybą pradės jau 2008 metais. Tačiau kvepia ji ne vien dažais, bet išskirtinumu bei aukšta kokybe. Tarpą tarp sportiškos A4 ir prabangios A6 užpildęs A5, kaip ir visi A klasės modeliai turi savąjį sportininką S5.

Po šio kupė variklio dangčiu vokiečiai montuos V8 354 AG benzininį FSI variklį. Maksimalus šio variklio sukimo momentas – 440 Nm esant 3500 aps./min. 100 km/h greitį pasiekia vos per 5,1 s. Naujasis S5 bus komplektuojamas su šešių bėgių mechanine greičių dėže.

Ilgas ir platus S5 su agresyviu priekiu ir ilgu priekinio variklio gaubtu sudaro tikro galiūno įvaizdį. 18-os colių ratai su penkiais dvigubais stipinais atrodo super.

Viduje laukia agresyvus ir prabangus bet kartu labai sportiškas ir solidus interjeras – raudonos odos sportinės sėdynės, išskirtinio dizaino vairas bei ypač modernus priekinis skydelis.

Kaina, kaip ir galima tikėtis, tikrai kandžiojasi – vien Audi A5 Lietuvoje kainuoja 180 000, todėl S5 modelis turėtų kainuoti maždaug 220-250 gabalų. Kad jį kur galas…

Įvairūs video čia.

Na o kolkas samaja krutaja jest Audi RS6, apie kurią jau rašiau :)

Advertisements

9 thoughts on “Stilingas ir sportiškas Audi S5

Comment

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s