The Timewriter

Jau daugiau kaip 12 metų The Timewriter (tikras vardas Jean Frank Cochois) yra žinomas kaip vienas iš geriausių tarptautinės house scenos prodiuserių. Jo išskirtinė muzika gali būti apibūdinama kaip sunkus, tirštas ir mistinis garsas, kuris pagrįstas rafinuotu muzikalumu ir giluma.

Nuo 13-os metų jis mokėsi klasikinės muzikos internatinėje mokykloje, o būdamas šešiolikos su draugais pradėjo pirmuosius eksperimentus su elektronine muzika, įtraukdamas ir akustinius instrumentus. Grįžęs į Frankfurtą jis prisijungė prie projekto pavadinimu Brigade Werther. Grupė keliavo po Vokietiją, prodiusavo muziką teatro pasirodymams. Sukomponavęs tris pjeses, Frankas buvo pagirtas dviejuose didžiuosiuose Frankfurto laikraščiuose. 1994 metais grupės nariai nusprendė pasukt savais keliais…

Pirmąjį albumą “The Timerewinder” Frankas išleido tais pačiais metais, pasivadinęs JFC. 1995 metais Tom Wax jį supažindino su būsimu Plastic City leiblu, kuriame ir buvo išleisti garsiausi Timewriter’io darbai.

Žurnalas UK Muzik Timewriter’io kūrybą apibūdino kaip “tikrą 21-o amžiaus soul muziką, sklidiną magijos”. Turėdamas daug pseudonimų, bet geriausiai žinomas kaip The Timewriter, jis išleido savo kūrinius tokiuose leibluose kaip Plastic City, Mole Listening Pearls, Elektrolux bei amerikietiškuose Wave Music, Driftwood, and Fiji.

Prodiuserio kūryboje pabrėžtinas įspūdingas gebėjimas sulieti ir susintetinti įvairius garsus.

Jau ir mokyklos laikais, Timewriteris entuziastingai pažindinosi su kompozicijomis ir tapo artimas labai įvairiems muzikos stiliams. Jis gerbė tokias grupes kaip Depeche Mode, Tears for Fears, Kraftwerk, Gary Numan, Thomas Dolby, Ultravox, Alan Parson, Vangelis ir Jean Michelle Jarre. Motown atlikėjai Bobby Womack, Marvin Gaye ar The Four Tops yra taip pat tarp jo herojų iki šios dienos.

Ne mažiau svarbus įkvėpimo šaltinis yra ir grupės Roxy Music (Bryan Ferry) and Marillion (Fish), kurios žavėjo Jean’ą nežymia melancholijos ir rimtumo tendencija.

Kaip prodiuseris jis kuria albumus, kurie bėgant metams nepraranda savo magiškumo, žavesio ir dažnai būna atrasti iš naujo darkart ir darkart. Jean F. Cochois susilaiko nuo paprasčiausio kūrinių suvėrimo. Jis visada turi savo koncepciją. Intro, interliudai, lyrika ir iliustracijos jam yra svarbu kaip emocijų formavimas ir kaip šablonų išvengimas. Jo esminė idėja yra bendrauti su publika.

Ne tik kaip prodiuseris, bet ir kaip remixuotojas, Jean F Cochois yra įgijęs puikią reputaciją. Jis yra dirbęs su tokiais atlikėjais kaip ex-Kraftwerk nariu Wolfgang Flür, Mike Oldfield, Yello, Faithless ir Boy George. Timewriteris keliauja po pasaulį ir groja tokiose vietose kaip New Yorkas, Londonas, Švedija, Danija, Kanada, Meksika, Ispanija, Graikija, Turkija, Kroatija, Vengrija ar Rusija. Kaip reziduojantis DJ’us jis grojo Sven Väths Cocoon klube Frankfurte.

Advertisements

3 thoughts on “The Timewriter

Comment

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s