Miguel Migs

Miguel Migs (tikras vardas Miguel Steward, taip pat žinomas pseudonimu Petalpusher) atstovauja pirmaujančiai soulful muzikos atlikėjų karalystei. Nesvarbu – kūryboje ar remiksavime – prodiuseris išgauna natūralų soulful garsą, kombinuodamas elektroninę muziką su gyva instrumentuote.

Per daugel metų Miguel’is sukūrė daugybę kompiliacijų, o jo įrašai suteikė progą jam patekti į top didžėjų pasaulio rinką. Jo muzika taip pat buvo panaudota daugelyje TV projektų, tokiuose kaip “Šešios pėdos po žeme”, “Seksas ir miestas” ir ne vienoje MTV laidoje. Priešingai nei daugelis jo kartos didžėjų/prodiuserių, Miguel’is visą dėmesį skiria nebūtinai šokių muzikai. Tai muzika, kurią galite klausyti ir namuose, ir klube.

Miguel Migs’o įspūdinga diskografija sudaryta iš daugiau kaip šimto kūrinių ir remiksų, kuriuos išleido nepriklausomos leiblų kompanijos Salted Music, Naked Music, Astralwerks, Yoshitoshi, NRK, Black Vinyl, Large, Chez, Transport recordings, Om Records, Defected Records ir daugelis kitų. Jo sukurta muzika nuolat džiugina soulful mylėtojus ir iškart susilaukia pripažinimo, atsidurdama pasaulinių DJ reitingų viršūnėse. Migs’as puikiai remiksuoja Macy Gray, Lionel Ritchie ar Britnės muziką.

Miguel Migs profesionali karjera prasidėjo atlikėjui vos sulaukus 18-os. Jis rašė dainas ir buvo pagrindinis gitaristas Santra Cruz’e, vietinėje dub grupėje pavadinimu Zion Sounds, skleidusioje jamaikietiškus ir afrikietiškus ritmus. Po išsiskyrimo Miguel’is pasuko savais keliais ir ėmė domėtis elektronine muzika.

1998-aisiais išleidęs pirmąjį įrašą “Mercury Lounge”, Miguel’is pradėjo groti JAV vakarinės pakrantės klubuose. Pasirinkęs Petalpusher, L’isha ir kitokius pseudonimus, Migs’as ir jo kuriamas švelnus ir sodrus house’as netrukus tapo leiblo Naked Music sinonimu.

2002 metais Petalpusher’is išleidžia itin sėkmingą albumą “Colorfull You”.

2004-ais kaip atsakas pasirodo ilgai lauktas, ne ką mažiau susidomėjimo susilaukęs albumas “Those Things”, prie kurio kūrimo prisidėjo L.T. (atlikėja, žinoma Aya vardu), Sadat X, nuolatinė kolegė Lisa Shaw, Tim Fuller, Fred Ross iš grupės Sly, Junior Reid ir kiti. Albumas prasideda nuostabiu singlu “So Far”, kuriame girdisi gražus L.T. vokalas. Judinamas jausmingo boso garso ir akustinės gitaros puikiai skamba ir kūrinys “Mesmerized”. Ne ką prasčiau atrodo ir funky house kūrinėlis “Make Things Happen” ar skambia saksofono linija pagardintas “Let Me Be”. Primindamas, kad jis yra labiau atradėjas, o ne įprastas diskžokėjus/prodiuseris, Migs’as albumą papuošia reaggae dub kūrinėliu “Fire”.

Reiktų paminėti ir puikiai Migs’o sumiksuotas “Nite:Life 03” ar “Nude Tempo” kompiliacijas.

2004-ais metais startavo Migs’o nuosavas leiblas “Salted Music”. Supratęs, kad jo kūryba per plačiai išsimėčiusi per daugybę leiblų, Miguel’is suprato, kad jis trokšta nuosavos muzikos “gamyklos”. Salted Music leidžia Migs’ą įkvėpusią muziką, bei pačio prodiuserio sukurtas kompiliacijas.

Kaip prodiuseris, Migs’as išsiskiria sugebėjimu derinti elektroninę muziką su gyva. Jis pats rašo dainoms žodžius, groja gitara, bosu, būgnais ir sintezatorium.

Kaip didžėjus, setams jis parenka tokią pačią nuotaiką kaip ir nuosaviems kūriniams, kombinuodamas tarpusavy įvairius muzikos stilius – funky, deep, soulful, bumping house. “Man patinka miksuoti sklandžiai, užvaldant šokių aikštelę labai spontanišku, bet kokybišku miksu ir visada atsižvelgiant į tvyrančią nuotaiką”, sako Miguel’is. “Bet, kad ir ką aš begročiau, muzika visada primins soulful ir funky”.

Miguel Migs, kaip vienas iš pirmaujančių pasaulio diskžokėjų, dažnai keliauja po pasaulį, o būdamas namie (San Franciske, Kalifornijoj), rašo ir kuria muziką, kuri ir yra jo pagrindinė meilė ir aistra. “Visada stegiuos palaikyt pusiausvyrą tarp kelionių ir pasirodymų, tarp darbo studijoj ir asmeninio gyvenimo”, teigia Migs’as, “muzika neturi ribų, o mane gali įkvėpti viskas, kas mane supa”.

Advertisements

Comment

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s