Išradėjai Soda Inc.

Vargu ar kada nors pamiršiu pirmą savo pažintį su deep tech house muziką grojančiais vokiečiais Soda Inc. Tai buvo šaltas žiemos vakaras, didelis tuščias autobusas ir naktinė kelionė į Druskininkus, grojant neįtikėtinui albumui “Inner Vision“. Sodrius gilius kūrinius pagardino dažni interliudai bei įvairių instrumentuočių garsai, melancholiški intarpai ir netgi rytietiški motyvai. Visa tai susijungia į bendrą unikalią visumą… Sunku apsakyt, reikia išgirst. Būtinai reikia!

Soda Inc. istorija prasidėjo tuomet, kai 2003-aisiais pasirodė kompiliacija “Techhousedinner“. Pirmasis jų albumas “Full Moon” buvo taip pat gana gerai įvertintas tarptautinėje scenoje, kas leido jiems pradėti rengti turus visoje Europoje. Soda Inc yra Babak Shayan’o ir Jon Silvos duetas, kuris susitiko 2001-ais metais ir nuo tada kartu dirbo projektuose “Basil” ir pripažintoje kompiliacijų serijoje “Bar1”. Duetas vadovauja Shayan Music ir Pesto leiblams, bet savo kūrybą dažniausiai leidžia puikiame leible Plastic City. Jų muzika apima deep house, trance ir acid stilius ir yra pagardinta įvairiais kitais prieskoniais.

Vienas pirmaujančių Vokietijos žurnalų “Groove” Soda Inc. apibūdino kaip naujo – neotrance – muzikos stiliaus išradėjus. Neapsiribodami vienu muzikiniu žanru, vokiečiai taip pat įmaišo ir reggae, dub ir hip-hop muzikos. Savitumo garsams suteikia ir persiška Babako kilmė.

Naujausią albumą “Odyssey” galite parsisiųsti čia.

http://www.myspace.com/sodainc

Advertisements

Comment

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s