Lisa Shaw

Lisa Shaw gimė Toronte, Kanadoje, tačiau Niujorke gyveno daugiau kaip 15 metų, bendradarbiaudama su tokiais atlikėjais kaip Miguel Migs, apie kurį jau rašiau, Dave Warrin ir Jay Denes, King Britt, Scott Hardkiss ir daugeliu kitų. Jos debiutinis singlas “Makin’ Love Makin’ Music” 1995 metais buvo parašytas DJ Smash’o.

Nuo 1994-ųjų ji įrašė daugiau kaip 30 dainų, kurias išleido Naked Music, Om, Salted, RCA, Grand Central UK, Ministry of Sound, Virgin UK, Astralwerks, Nrk ir WAVE įrašų kompanijose.

Lisos kūrinį “Always” pagyrė net Madonna. Atlikėja, taip pat žinoma Li’sha pseudonimu, siekė parodyti meilę muzikai ir neapsiriboti vienu žanru. Nors Lisą Shaw reiktų priskirti deep house ir soulful stiliui, dažnai jos muzika siejasi ir maišosi su jazz, down tempo soul, broken beat, folk, rock, drum and bass ir kitais stiliais.

Per praėjusius šešerius metus Lisa spėjo pasirodyti pasauliniuose turuose su Miguel Migs, Andy Caldwell, Fred Everything, Dj Jask ir JT Donaldson.

Na o debiutinis Lisos albumas “Cherry” buvo išleistas 2005-ųjų spalį. Ramus, švelnus ir skanus. Vokaliniu ir muzikiniu požiūriu šis albumas labiau siejasi su neo-soul stilium, o svarbiausia, kad tai neprimena afroamerikiečių šiandien taip pamėgto RNB žanru apibūdinamo stūgavimo. Paklausykite, pavyzdžiui, “Don’t Know What To Do” – Lisos balsas skrieja per gilų, lengvą ir žvalų synth takelį. Tai yra tikrai šiuolaikinis melodingas garsas, nekeliantis nė menkiausių abejonių Lisos vokaliniais sugebėjimais. Kūrinyje “When I” gražų Shaw balsą pagardina pianino skambesys. Tada seka originali “Always” versija. Lygi balso linija ir romantiška lyrika tikrai sugeba sužavėti. Pulsuojantis, o ne duslus dainavimas visame “Cherry” albume sukuria svajingai linksmą atmosferą. “Cherry” – kūrybiško ir eksperimentinio soul šedevras.

Išgirsk Lisa Shaw čia.

pagal:myspace.com/lisashawmusic, splendidezine.com, prefixmag.com

Advertisements

Comment

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s