Artėja kelionė dviračiu per Italiją

Atėjo laikas išsipildyt vienai iš svajonių…

Savaitgalį prie baro atsitiktinai sutiktas italas, išgirdęs apie mano artėjančią odisėją, pavadino ją paprastai — “very good project”.

Na o ar tai iš tiesų geras sumanymas, pamatysim per artimiausią mėnesį.

Taigi, gegužės 4—birželio 3 dienomis dviračiu planuoju pravažiuoti Italiją nuo šiaurėje esančio Bergamo miesto iki pat Sicilijos pietinės dalies. Keliausiu vienas. Planuoju įveikti virš 2000 km. Maršrutas drieksis vakarine Apeninų pusiasalio pakrante.

Keliausiu dviračiu ne vien dėl meilės šiai transporto priemonei, bet ir norėdamas patirti naujų nuotykių, išbandyti save psichologiškai bei fiziškai.

Italiją pasirinkau tiesiog automatiškai, tarsi kitų variantų ir nebūtų… Ne kartą esu buvęs toje šalyje, manau, kad tai viena tinkamiausių ir gražiausių šalių kelionei dviračiu. Keliaudamas stengsiuosi mėgautis gamtos ir kelio malonumais, vengsiu didelių miestų, triukšmo, stambių turistinių objektų. Nakvosiu palapinėj (ieškosiu kempingų). Kartais pasilepinsiu hostel’io ir traukinio paslaugomis.

Kasdien vakarais stengsiuosi rašyti dienoraštį ir, jeigu nepaves interneto ryšys, pildysiu jį į šį tinklaraštį. Sekite!

Arrivederci!

3 thoughts on “Artėja kelionė dviračiu per Italiją

  1. Ner nei snektos, kad tai puikus sumanymas, maladiec senuk, sekmes kelioneje, tikrai iveiksi!! Siunciu tau gera karma ir brahmanu burtus nuo snieguotu Himalaju, kad gerai eitusi kelioneje!! Seksim tavo tripa, laikysim spygas ir tp toliau, YOU CAN DO IT!! Buona fortuna e arrivederci amici!!

Comment

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s